«Він не був на піку своєї впливовості»: англійська преса підбила підсумок виступу Зінченка проти Ман Сіті

Переглядів 2130
Данило Моісеєнков
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Арсенал вирвав перемогу над Манчестер Сіті в матчі восьмого туру АПЛ. Англійські видання оцінили виступ українського захисника Олександра Зінченка.

У неділю, восьмого жовтня, Арсенал на своєму полі обіграв Манчестер Сіті із рахунком 1:0 в матчі восьмого туру АПЛ. Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі та провів на полі 75 хвилин.

В Англії висловились щодо виступу українського футболіста в цьому поєдинку та виставили йому оцінки.

Наприклад, видання GOAL оцінило гру Зінченка у шість балів з десяти та відзначило його участь в атаках Арсеналу.

«Він піднімався високо, щоб підтримати атаки, оскільки впевненість Арсенала зростала, та завжди був чутливим з м'ячем».

Таку ж саму оцінку Олександр отримав і від порталу Football London, який зазначив, що українець зіграв не найкращий свій матч.

«Посідає лише шосте місце за дотиками м'яча серед гравців Арсеналу, що свідчить про те, що він не був на піку своєї впливовості. Проте зробив чудовий підкат під Доку».

Натомість Evening Standard поставило Зінченку сім балів та виділив позитивні моменти з гри захисника.

«Його пас був чітким, і він якісно оборонявся, добре протистояв Джеремі Доку».

А от сайт 90min, не дивлячись на те, що теж поставив Олександру сім балів, залишився вражений його грою.

«Вражав в обороні, зробивши шість підбирань м'яча за час перебування на полі».

Портал Pain in the Arsenal, який спеціалізується саме на лондонському клубі, оцінив виступ української зірки у шість балів.

«Зіграв свої звичні 70 хвилин без особливого клопоту. Віддав пару розрізних передач на початку матчу».

• Нагадаємо, що Арсенал переміг Манчестер Сіті в рамках чемпіонату вперше з 2015 року. Також це перша звитяга Мікеля Артети на Хосепом Гвардіолою в АПЛ.
  • Тепер «каноніри» ділять перше місце в турнірній таблиці з Тоттенгемом, маючи 20 очок після восьми матчів.
  • Зінченко в нинішньому сезоні провів вже 10 поєдинків за Арсенал в усіх турнірах. Його контракт розрахований до 2026 року.
  • В наступній зустрічі лондонці зустрінуться на виїзді з Челсі 21 жовтня.