Різне

«Він збирається забити зі штрафного...»: Жирона опублікувала фантастичний удар від Циганкова

Переглядів 17312
Дмитро Котков
Віктор Циганков. Фото: Google
26-річний український півзахисник Віктор Циганков у матчі між Жироною та Реалом Сосьєдад мав шанс відзначитися голом. Прес-служба каталонців запостила відео, на якому українець намагається забити зі штрафного.

Третього лютого відбувся матч 23 туру Ла Ліги між Жироною та Реал Сосьєдадом. Зустріч завершилась із рахунком 0:0.

Український футболіст каталонців Віктор Циганков вийшов на поле зі стартових хвилин і був замінений на 80 хвилині на Валері.

На 17 хвилині поєдинку Віктор пробив зі штрафного з лівої ноги. М'яч летів у правий кут воріт, але голкіпер басків Алехандро Реміро парирував удар.

Прес-служба Жирони опублікувала відео моменту Циганкова:

«Він збирається забити зі штрафного...», – підписано епізод.

• Жирона на даний момент із 56 очками в активі посідає друге місце в чемпіонаті Іспанії. Реал із 58 балами лідирує в Ла Лізі.
  • Наступний поєдинок Жирона зіграє десятого лютого проти мадридського Реала на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» (19:30).