Різне

Все вирішилося в серії пенальті: Франція з Мбаппе і Португалія з Роналду розіграли місце в півфіналі Євро-2024

Переглядів 4640
Владислав Лютостанський
11 голосів
Кріштіану Роналду завдає удару. Фото: AMA/Getty Images
Відбувся другий поєдинок чвертьфіналу чемпіонату Європи-2024. Національні збірні Португалії та Франції в основний час переможця виявити не зуміли.

У п'ятницю, 5 липня, в Гамбурзі на «Фолькспаркштадіон» збірна Португалії зустрічалася з Францією в рамках чвертьфіналу чемпіонату Європи-2024.

Перший тайм поєдинку пройшов без небезпечних моментів та забитих голів. У другій 45-хвилинці обидві команди мали чимало спроб відкрити рахунок, проте усі нагоди були змарновані.

В овертаймі голів так забито і не було, тому на глядачів очікувала серія післяматчевих пенальті. А далі був промах Жоау Фелікса та переможний м'яч Тео Ернандеса з 11-метрової позначки.

🔥Відео серії пенальті🔥

Фінальний свисток головного арбітра матчу Майкла Олівера зафіксував виліт команди Кріштіану Роналду з чемпіонату Європи. Водночас французька збірна Кілліана Мбаппе у півфіналі зустрінеться з Іспанією, яка в овертаймі здолала Німеччину (2:1).