Різне

Яремчук з лави для запасних спостерігав за нічиєю Валенсії: «‎кажани» завершили сезон битвою з Сельтою

Переглядів 383
Артем Жилінський
Роман Яремчук. Фото: ФК Валенсія
Сьогодні відбувся матч 38-го туру іспанської Ла Ліги, в якому Сельта приймала Валенсію Романа Яремчука. Поєдинок між цими командами завершився внічию із рахунком 2:2.
  • Український нападник Роман Яремчук залишився на лаві запасних на матч Валенсії проти Сельти в останньому турі чемпіонату Іспанії.

«Кажани» повели в рахунку вже дебюті зустрічі. Футболіст Сельти Карлос Домінгес зрізав м'яч у власні ворота.

Господарі поля мали шанс відігратися перед перервою, але удар Яго Аспаса влучив у стійку.

На старті другої половини гри Сельта заробила пенальті. Мамардашвілі дотягнувся до м'яча рукою, після удару з одинадцятиметрової позначки, якого завдав Яго Аспас, але цього виявилось недостатньо, щоб завадити йому вразити лівий нижній кут воріт.

Через декілька хвилин Валенсія знову вийшла вперед. «Кажани» також заробили пенальті, яке реалізував Альберто Марі. Майже одразу господарі відігралися. Завдяки пасу, який виконав Яго Аспас, Дувікас опинився у вигідній позиції в штрафному майданчику та холоднокровно пробив у нижній лівий кут воріт.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував нічию – 2:2.