Ярмолюк зіграв за Брентфорд з Крістал Пеласом: відома оцінка українця за матч

Дмитро Котков
Єгор Ярмолюк. Фото: Брентфорд
19-річний український півзахисник Єгор Ярмолюк взяв участь у програшному поєдинку Брентфорда проти Крістал Пеласа. Українцю поставили один із найнижчих балів у поєдинку.

30 грудня в рамках 20 туру Прем'єр-ліги Англії Крістал Пелас на своєму полі зустрічався з Брентфордом українця Єгора Ярмолюка.

Господарі виграли цей матч із рахунком 3:1. На гол на другій хвилині від Кіна Луїса-Поттера лондонська команда відповіла забитим м’ячем від Еберечі Езе та дублем Майкла Олісе.

Українець Ярмолюк вийшов на заміну замість Янельта на 80 хвилині, але результативними діями він не відзначився.

Від порталу статистики WhoScored Ярмолюк отримав оцінку 5,9. Це один із найнижчих балів у цьому поєдинку.

• Брентфорд після цього матчу, маючи 19 очок у своєму активі, посідає 15 місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • Наступний матч команда Єгора Ярмолюка зіграє в рамках Кубку Англії проти Вулвергемптона, за який виступає захисник українського походження Макс Кілман.