Різне

Забарний провалив очний матч з Тоттенгемом: Борнмут зазнав поразки у фінальному матчі року

Переглядів 590
Данило Моісеєнков
Ілля Забарний. Фото: Getty Images
Борнмут в гостях зіграв матч 20-го туру АПЛ проти Тоттенгема. Ілля Забарний вийшов у старті, а його команда поступилася лондонцям із рахунком 1:3.

У неділю, 31 грудня, Борнмут на виїзді провів поєдинок проти Тоттенгема в рамках 20-го туру чемпіонату Англії. Зустріч закінчилася поразкою гостей із рахунком 1:3.

Український центральний захисник Ілля Забарний знову вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин. Для нього це був 19-й повний матч поспіль з 19 можливих в цьому сезоні АПЛ.

Господарі відкрили рахунок вже на самому початку гри, коли Пап Сарр пробив Нето з передачі Джованні Ло Чельсо.

Не вдалось завантажити відео.

В середині другого тайму аргентинський півзахисник знову асистував, але на цей раз на Хін-Мін Сона, який забив свій 13 гол в цій кампанії Прем'єр-ліги.

Через кілька хвилин Тоттенгем забив ще раз, коли Бреннан Джонсон допоміг відзначитися Рішарлісону.

Однак Борнмут не пішов з поля без результативного удару і встиг пробити Гільєрмо Вікаріо завдяки м'ячу Алекса Скотта з передачі Маркуса Таверньє.

АПЛ. 20-й тур

Тоттенгем – Борнмут – 3:1

Голи: Сарр (9'), Сон (71'), Рішарлісон (80') – Скотт (84')

• Ця гра закінчила семиматчеву серію Борнмута без поразок, протягом якої вони здобули шість перемог.
  • Наразі підопічні Андоні Іраоли посідають 12 сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи 25 балів за 19 зустрічей.
  • Тоттенгем йде п'ятим, набравши у 20 матчах 39 залікових пунктів.
  • В наступному поєдинку шостого січня Борнмут на виїзді зіграє проти КПР у третьому раунді Кубку Англії.
  • Забарний в нинішньому сезоні провів вже 21 матч в усіх турнірах. Контракт українця розрахований до 30 червня 2028 року.
  • Раніше повідомлялося, що Тоттенгем зацікавлений у підписанні Іллі, однак потім стало відомо, що лондонці обрали іншого кандидата.