Різне

Захисник збірної України відновився після травми: клуб АПЛ опублікував фото з останнього тренування

Артем Жилінський
83
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Лівий захисник національної збірної України та англійського Евертона Віталій Миколенко схоже залікував свою травму, адже почав тренуватися у загальній групі «ірисок».

Захисник збірної України Віталій Миколенко, який грає за Евертон, повернувся до тренувань із основною командою клубу, повідомляє пресслужба «ірисок».

Нагадаємо, 9 серпня в товариському матчі проти італійської Роми (0:1) 26-річний гравець отримав травму під час підкату і змушений був залишити поле.

  • Миколенко минулого сезону провів 37 матчів за «ірисок» у всіх турнірах, забивши гол та оформивши три асисти.
  • Загалом за англійський клуб українець зіграв у 122 поєдинках та записав на свій рахунок чотири голи та три результативні передачі.
  • Після двох турів Англійської Прем'єр-ліги Евертон наразі посідає восьму сходинку в турнірній таблиці, маючи у своєму активі три бали.
  • Наступну гру в рамках чемпіонату «іриски» проведуть з Вулверхемптоном (27.08). Поєдинок розпочнеться о 17:00 за київським часом.