«Завжди там, де треба, робить все, що від нього вимагають»: ЗМІ Іспанії – про гру Ваната і Циганкова з Бетісом
У неділю, 23 листопада, Жирона зіграла внічию з Бетісом (1:1) в матчі 13-го туру іспанської Ла Ліги 2025/26.
За каталонський клуб в цій зустрічі зіграли одразу двоє українських легіонерів – нападник Владислав Ванат (провів на полі 82 хвилини, забив гол) та вінгер Віктор Циганков (зіграв 66 хвилин).
Сайт «Український футбол» промоніторив іспанську пресу, зібравши коментарі стосовно виступу гравців збірної України в поєдинку з Бетісом.
L'Esportiu de Catalunya
Циганков: «Він брав участь у грі менше, ніж його товариші по нападу, але створив дві дуже чіткі нагоди, в яких не проявив гостроти в вирішальний момент. Він працював наполегливо, але йому потрібно більше, щоб зробити реальну різницю».
Ванат: «Він невтомно пресингував, щоб не дати Бетісу грати комфортно, і добре діяв у захисті. І, звичайно, він забив гол. Звичайно, він може зробити більше, але він виконував все, що від нього вимагалося».
Mundo Deportivo
Циганков: «Він провів хороший перший тайм, але у другому таймі відчув втому».
Ванат: «Він завжди там, де треба, і робить все, що від нього вимагають. Він не може зробити більше з тією кількістю точних пасів, які отримує».
- 23-річний Ванат провів 11 матчів за Жирону в усіх турнірах: чотири голи та одна результативна передача.
- 28-річний Циганков зіграв у восьми поєдинках за каталонський клуб у нинішньому сезоні: два голи та асист.
- Наступний матч Жирона проведе 30 листопада проти Реалу в рамках Ла Ліги. Початок зустрічі о 22:00 за Києвом.