Різне

Збірна Канади відправила команду форварда Динамо додому: як завершився матч 1/4 фіналу Копа Америка

Переглядів 253
Дмитро Котков
Канадці радіють перемозі. Фото: TSN
Канадська національна команда здолала венесуельців та пробилася до півфіналу Копа Америка. Форвард Динамо (Київ) Ерік Рамірес весь матч провів у запасі.

У ніч з п’ятого та шосте липня в рамках чвертьфіналу Копа Америка між собою зустрічалися збірні Венесуели та Канади.

Основний час цієї зустрічі завершився внічию 1:1. На гол канадця Джейкоба Шаффельбурга венесуельці відповіли точним ударом від Хосе Саломона Рондона.

Доля зустрічі вирішувалася в серії пенальті, де сильніше були канадці, які здобули перемогу 4:3 та вийшли до півфіналу.

Форвард збірної Венесуели Ерік Рамірес, який належить Динамо, весь матч провів на заміні.

Копа Америка. Чвертьфінал

Венесуела – Канада – 1:1 (3:4 – по пенальті)

Голи: Рондон, 64 – Шаффельбург, 13.

• У півфіналі канадці зустрінуться з аргентинцями десятого липня.
  • В інших чвертьфіналах зіграють Уругвай – Бразилія та Колумбія – Панама шостого липня.
  • Фінал Копа Америка буде зіграний в Маямі 14 липня.