Різне

Збірна України озолотила тренера Швеції: Поттер отримає солідну премію за вихід на ЧС-2026

Павло Клименко
47
Грем Поттер. Фото: Kenta Jönsson / Bildbyrån
Збірна Швеції у плейоф відбору перемогла Україну (3:1) та Польщу (3:2) і кваліфікувалася на чемпіонат світу-2026, який пройде у США, Канаді та Мексиці.

Грем Поттер очолив збірну Швеції в жовтні минулого року, після того, як Шведська футбольна асоціація звільнила Йона-Даля Томассона. На той час місце у фінальній частині чемпіонату світу цього літа здавалося далекою перспективою.

Збірна Швеції не змогла виграти жодного матчу у своїй кваліфікаційній групі, але завдяки Лізі Націй отримала право грати у плейоф відбору на ЧС-2026.

З приходом англійського тренера шведи перемогли і Україну, і Польщу в матчах плейоф, а це означає, що зіграють у США, Мексиці та Канаді.

Як повідомляє Aftonbladet, Поттер отримає суттєвий бонус за вихід на ЧС-2026 – сім мільйонів шведських крон, або приблизно 645 тисяч євро.

  • На чемпіонаті світу Швеція зустрінеться з Тунісом, Нідерландами та Японією. 
  • Чемпіонат світу розпочнеться 11 червня матчем між Мексикою та Південною Африкою. Це повторення першого матчу турніру 2010 року. Фінал заплановано на 19 липня.
Реклама
9.7
200000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри