Різне

Збірні Іспанії та Франції визначили першого фіналіста Євро-2024: хто здобув вольову перемогу у важливому матчі

Переглядів 377
Олександр Карпенко
Іспанія святкувала перемогу над Францією у першому півфіналі Євро-2024, який проходив в Мюнхені.

Зустріч між Іспанією та Францією завершилася з рахунком 2:1. Всі головні події матчу припали на перший тайм.

Першими вийшли вперед французи після голу Коло-Муані, який забив перший гол Les Bleus на турнірі без урахування автоголів.

Іспанія змогла відновити паритет завдяки голу Ямала, який від стійки залетів у ворота Франції.

За кілька хвилин Іспанія була вже попереду. Ольмо першим опинився на м'ячі у штрафному суперника.

Відео голів матчу Іспанія – Франція дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Після перерви Франція мала вдосталь часу, аби змінити ситуаціюч але Іспанія змогла втримати переможний результат.

Євро-2024. Півфінал

Іспанія – Франція – 2:1

Голи: Коло Муані, 9 (0:1). Ямаль, 21 (1:1). Ольмо, 24 (2:1).

• У середу, 10 липня, пройде другий півфінальний поєдинок чемпіонату Європи. У ньому зустрінуться збірні Нідерландів та Англії. Гра розпочнеться о 22:00.
  • Фінал Євро-2024 відбудеться 14 липня на стадіоні «Олімпійському» в Берліні.