Різне

Збірні Словаччини та Румунії відправили Україну додому: як завершився скандальний матч Євро-2024

Переглядів 1262
Павло Клименко
У середу, 26 червня, у поєдинку третього туру чемпіонату Європи-2024 збірна Словаччини зустрічалась з національною командою Румунію.

Поєдинок третього туру групового етапу чемпіонату Європи Словаччина – Румунія ознаменувався скандалом.

На 37-й хвилині за рахунку 1:0 було призначено пенальті за фол словацького захисника Давида Ганцка на румунському хавбеку Янісі Хаджі. При цьому порушення було за межами штрафного майданчика, проте німецький арбітр Даніель Зіберт після підказки відеоасистента Бастіана Данкерта вказав на 11-метровий.

Відео спірного епізоду і голу збірної Румунії

Хавбек італійського Емполі Разван Марін забив свій другий гол на турнірі, реалізувавши пенальті, і зрівняв рахунок.

У другому таймі команди м’ячів не забили. Цей результат влаштував і Словаччину, і Румунію. Обидві збірні вийшли в плей-оф Євро-2024. Натомість, збірна України, зігравши внічию з Бельгією (0:0), зайняла четверте місце у групі і залишила турнір.

Євро-2024

Група Е

3-й тур

Словаччина – Румунія – 1:1

Голи: Дуда, 24 (1:0). Марін, 37 – з пенальті (1:1).

• Усі чотири команди набрали по чотири очки. Місця розподілилися за різницею м'ячів.
  • Румунія фінішувала першою, Бельгія - другою, Словаччина - третьою, а Україна замкнула квартет і покинула Євро-2024.