Жирона в більшості вирвала нічию у аутсайдера Ла Ліги: команда Циганкова і Ваната врятувалася в компенсований час
Сьогодні, 7 березня, в рамках 27-го туру Ла Ліги відбувся поєдинок між Леванте та Жироною. У стартовому складі каталонців з’явилися українські футболісти Владислав Ванат та Віктор Циганков.
В першому таймі команди обмінювалися небезпечними моментами, проте забити нікому не вдалося і гравці пішли відпочивати за рахунку 0:0.
На старті другого тайму Леванте повело в рахунку. На навісну передачу, яку виконав Гарсія, відгукнувся Еспі. Він вистрибнув найвище та пробив головою в праву дев'ятку.
Проте на 59-й хвилині гри господарі поля залишилося в меншості. Оласагасті постелився у дуже грубому підкаті та збив Ваната. Арбітр одразу покарав гравця червоною карткою.
Жирона змогла реалізувати свою чисельну перевагу і в компенсований час завдяки голу Роки вирвала нічию.
Ла Ліга, 27-й тур
Леванте - Жирона - 1:1
Голи: Еспі, 50 - Рока, 90+4
- В поточному сезоні на рахунку 24-річного Ваната 26 зіграних матчів за каталонську команду у всіх турнірах, в яких він забив десять голів і віддав два асисти.
- Циганков в цьому сезоні провів за Жирону 23 поєдинки у всіх турнірах, в яких записав на свій рахунок шість забитих м’ячів і дві результативні передачі.
- Жирона посідає 12-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, маючи в активі 31 набраний бал.