Різне

Зінченко дізнався, чи є в Арсеналу шанси на чемпіонство в АПЛ: Артета зробив відверту заяву

Віктор Глухенький
156
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал (Лондон)
Головний тренер лондонського Арсеналу, кольори якого захищає український бек Олександр Зінченко, Мікель Артета розповів, чи залишилися в «канонірів» ще шанси виграти АПЛ цього сезону.

Мікель Артета промовисто натякнув, що завчасно підіймати білий прапор в чемпіонських перегонах з Ліверпулем за золоті нагороди АПЛ він та його підопічні не збираються.

«Математично це можливо. Ми там, ми повинні грати кожну гру. Три дні тому ми могли скоротити відставання. Якщо в нас залишиться півтори гри, це не має значення, ми повинні продовжувати.

Зараз це складніше, ніж було три дні тому, але якщо ми хочемо виграти АПЛ, нам доведеться зробити щось особливе. Якщо ми збираємося виграти АПЛ за наших обставин, нам, ймовірно, доведеться зробити те, чого ніхто ще не робив в історії АПЛ», – сказав Артета в інтерв’ю пресслужбі Арсеналу.

  • Арсенал після 26-ти турів має в доробку 53 залікових бали та займає у турнірній таблиці Англійської Прем’єр-ліги другу сходинку. Відставання від Ліверпуля, який впевнено лідирує в чемпіонських перегонах, складає 11 очок.
  • У наступному турі «каноніри» на виїзді зіграють проти Ноттінгему. Поєдинок заплановано на сьогодні, 26 лютого. Початок гри о 21:30 за Києвом.
  • Зінченко в сезоні 2024/25 рр. зіграв за лондонську команду 14 матчів у всіх офіційних турнірах: без результативних дій.
Найкращі букмекери
1
9.9
150000 грн
Сайт
2
9.8
250000 грн
Сайт
3
9.7
35000 грн
Сайт