Зінченко – поза складом, Забарний – в основі, а Ярмолюк – вийшов на заміну: результати ігор команд українців в АПЛ

Переглядів 112
Віктор Глухенький
Ілля Забарний. Фото: Google
У суботу, 5 жовтня, в Англійській Прем'єр-лізі у другому часовому слоті було зіграно п’ять поєдинків сьомого туру. «Український футбол» розповідає про результати клубів, де грають українські легіонери.

Лондонський Арсенал за відсутності Олександра Зінченка, який і надалі заліковує травму литкового м'яза, не без проблем, але зумів подужати Саутгемптон та не дозволив піти у відрив Манчестер Сіті та Ліверпулю.

Яскраву перемогу здобув Брентфорд Ярмолюка, але Єгор, на жаль, жодною результативною дією не відзначився, бо з'явився на полі лише на 77-й хвилині.

Традиційно всі 90 з плюсом хвилин ігрової практики мав оборонець Борнмуту Ілля Забарний, але його старань виявилося замало і «вишні» з мінімальним рахунком програли Лестеру.

Англія. Прем’єр-ліга, 7-й тур

Арсенал – Саутгемптон – 3:1

Голи: Гаверц, 58, Мартінеллі, 68, Сака, 88 – Арчер, 55.

Брентфорд – Вулверхемптон – 5:3

Голи: Коллінз, 2, Мбемо, 20, Нергор, 28, Піннок, 45 + 2, Карвалью, 90 – Кунья, 4, Ларсен, 26, Аїт-Нурі, 90+3.

Лестер – Борнмут 1:0

Гол: Буонанотте, 16.

• У заключному поєдинку суботи в рамках сьомого туру АПЛ Евертон на своєму полі прийматиме Ньюкасл.
  • Стартовий свисток на «Гудісон Парк» прозвучить о 19:30 за київським часом. Український бек «ірисок» Віталій Миколенко через травму до заявки команди Шона Дайча не потрапив.