Бомбардир Шахтаря може опинитися у Чорноморці: все залежить від особистого рішення легіонера «гірників»
Чи підпише Чорноморець бомбардира Шахтаря?
Нападник донецького Шахтаря Мохамаду Канте нині перебуває у розташуванні одеського Чорноморця, який за підсумками попереднього сезону повернувся до УПЛ. Про це інформує Sport.ua.
Важливо! Тренерський штаб одеського Чорноморця вирішив взяти 19-річного форварда Мохамаду Канте на перегляд.
Мохамаду Канте. Фото: ФК Шахтар
Зараз усе залежить від самого Мохамаду – чи готовий він до оренди в одеський клуб. Шахтар готовий відпустити юного форварда, оскільки в розташуванні «гірників» хочуть, щоб нападник мав змогу проявити себе саме на рівні Української Прем'єр-ліги.
Як Канте провів попередній сезон?
Мохамаду Канте приєднався до академії Шахтаря в 2024 році. У сезоні-2025/26 він виступав за юнацьку команду донецького клубу U-19, у складі якої став найкращим бомбардиром Національної ліги. Гамбієць забив 28 голів у 28 матчах, що є абсолютним рекордом юнацького чемпіонату України.
Юнаки Шахтаря під керівництвом Олексія Бєліка виграли чемпіонат, обійшовши в таблиці київське Динамо. Вирішальну роль у золотому сезоні відіграв Мохамаду Канте – його стабільна гольова серія, вміння загострювати гру на вістрі атаки та відмінне взаєморозуміння з партнерами допомогли донеччанам уникнути втрат очок у найважливіших поєдинках.
Як Чорноморець готується до старту в УПЛ?
Мохамаду Канте може отримати чудову можливість підвищити свій рівень гри під керівництвом досвідченого фахівця Романа Григорчука. Чорноморець готується до сезону 2026/27 виключно в Одесі, базуючись у тренувальному комплексі в Совіньйоні. Команда вийшла з відпустки 21 червня 2026 року, провівши перед першим тренуванням урочисту церемонію нагородження срібними медалями Першої ліги.
Спершу підопічні Романа Григорчука здобули впевнену перемогу над Реал Фармою (4:0), а потім переграли криворізький Кривбас (2:1). Далі одесити зустрічалися з клубами з Кіровоградщини: зазнали поразки від Олександрії (0:2) та здобули мінімальну перемогу над Інгульцем (1:0).
У першому турі наступного сезону УПЛ, 2 серпня, Чорноморець вдома зустрінеться з житомриським Поліссям. Старт гри заплановано на 13:00 за київським часом.
- Свій футбольний шлях Мохамаду розпочинав у Другій лізі Футбольної федерації Гамбії, де виступав за Джем Сіті. Далі були місцеві Сабі Юнайтед та Вагаду.
- Канте приєднався до Шахтаря у 2024-му і швидко прогресував. Нещодавно клуб оформив із ним довгостроковий контракт до 2031 року.