Чи стане ЛНЗ переможцем УПЛ? Гецко розповів, наскільки ймовірна ця сенсація
Ексфорвард збірної України та експерт Іван Гецко в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» оцінив перспективи ЛНЗ у чемпіонській гонці нинішнього сезону.
Гецко вважає, що ЛНЗ не вдасться прийти до фінішу першим, так як зараз черкаський клуб не показує чемпіонську гру, а діям гравців на полі не вистачає стабільності і впевненості.
«Витримає чи не витримає темп чемпіонської гонитви ЛНЗ, питання хороше. Знаєте, зважаючи на ту гру, що я бачив у виконанні черкасців у Львові [2:1 проти Руху] – ні. У ЛНЗ не чемпіонська гра, бракує їм стабільності й впевненості навесні».
Незважаючи на стабільний набір очок, переважно успіхи команди Віталія Пономарьова трапляються в матчах з суперниками, які вирішують для себе скромніші завдання.
«Ніби й набирають очки, але дуже непросто і в матчах з суперниками з нижньої частини таблиці. Кого вони обіграли? Верес (3:0), Епіцентр (2:0), Олександрію (2:0), Рух напередодні (2:1)».
Водночас ЛНЗ не впорався з прямим конкурентом в особі житомирського Полісся, а також вилетів у чвертьфіналі Кубка України від Буковини (Чернівці), що представляє Першу лігу.
Гецко впевнений, що рано чи пізно черкаська команда втратить очки, так як в решті дев'яти турах ЛНЗ чекають матчі відразу з п'ятьма дуже непростими опонентами.
«Тому не витримає ЛНЗ темпу чемпіонської гонитви, десь та й спіткнуться, бо календар на завершальні дев’ять турів у них дуже складний – будуть матчі з Кривбасом, Шахтарем, Металістом 1925, Карпатами, Динамо».
- ЛНЗ наразі займає перше місце в чемпіонаті з 47 очками в 21 матчі. Донецький Шахтар поступається за додатковими показниками і має гру в запасі.
- 5 квітня о 13:00 черкаський клуб на виїзді зустрінеться з криворізьким Кривбасом.