УПЛ

Чоботенко і Полісся: відомо, яке остаточне рішення ухвалили сторони і де продовжить кар'єру захисник

Олександр Калінін
54
Сергій Чоботенко, фото: ФК Полісся
Центральний захисник Сергій Чоботенко залишиться у Поліссі. Сторони дійшли згоди і вирішили підписати новий контракт.

Як повідомив Telegram-канал «ТаТоТаке», захисник Сергій Чоботенко приєднається до основи Полісся на зборах у Іспанії найближчими днями. Раніше його і Олексія Гуцуляка відправили у команду U-19 за небажання підписувати новий контракт на умовах клубу.

Про повернення стало відомо після особистої розмови Чоботенка з президентом Геннадієм Буткевичем, де була досягнута домовленість про укладення нового контракту, умови якого невідомі.

29-річний захисник погодився на пропозицію власника Полісся, яка задовольнила усі сторони.

  • В цьому сезоні Сергій провів за команду Руслана Ротаня 21 матч у всіх турнірах, забив гол і віддав результативну передачу.
  • Поточна угода Полісся з Чоботенком розрахована до 30 червня.
  • Раніше його агент Олег Авдиш прокоментував новину про можливий перехід оборонця в Металіст 1925.
Реклама
9.7
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри