Динамо не зуміло обіграти Рух: львівська команда здобула надважливі очки у боротьбі за виживання

Переглядів 1485
Артем Жилінський
ФК Рух - Динамо. Фото: УПЛ
У п'ятницю, 14 квітня, у поєдинку 21 туру української Прем'єр-ліги львівський Рух на своєму стадіоні приймав київське Динамо. Зустріч завершилася внічию – 1:1.

Київське Динамо відкрило рахунок у матчі на 16-й хвилині. Беніто протягнув м'яч флангом і прострілив на Ваната, який в дотик завдав точного удару. Владислав забив у третьому матчі поспіль.

Проте господарі відігралися ще до свистка на перерву. На 40-й хвилині Довгий підхопив м'яч після невдалого удару Климчука та відправив круглого у ворота. Ні голкіпер Нещерет, ні захисник Дячук не змогли перешкодити цьому.

На 57-й хвилині ФК Рух провів гарну атаку, але на завершення Клімчук не зміг перекинути Нещерета.

Головний тренер Динамо Мірча Луческу за рахунок замін намагався переламати перебіг гри, але за весь другий тайм його підопічні практично нічого небезпечного не створили біля воріт Паньківа. Зазначимо, що на цей матч відвідав президент київського клубу Ігор Суркіс.

Відео голів цього матчу можна переглянути в телеграм каналі FanDay.net

Динамо набрало 40 очок і залишилося на четвертому місці у турнірній таблиці УПЛ. ФК Рух займає 14-й рядок, маючи у своєму активі 19 очок.