Динамо одноосібно вийшло в лідери УПЛ: підопічні Шовковського вдома обіграли Кривбас

Переглядів 172
Артем Жилінський
Динамо - Кривбас. Фото: УПЛ
У матчі дев'ятого туру Української Прем'єр-ліги київське Динамо приймало криворізький Кривбас. Поєдинок між цими командами завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.

Сьогодні, 6 жовтня, київське Динамо зустрічалося із Кривбасом в рамках дев'ятого туру чемпіонату України.

Підопічні Шовковського швидко повели в рахунку, адже Валентин Рубчинський вдало зіграв на підборі та вгатив м'яч у ворота криворіжців.

▶️Переглянути гол Динамо можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Потім кияни збільшили свою перевагу завдяки реалізованому пенальті. Віталій Буяльський переграв голкіпера Кривбасу.

Проте перед перервою Динамо пропустило. Цікаво, що м'яч у власні ворота зрізав захисник біло-синіх Тарас Михавко.

▶️Переглянути гол Кривбасу можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

На перерву команди пішли за рахунку 2:1

В другому таймі команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Динамо.

Українська Прем'єр-ліга, дев'ятий тур

Динамо - Кривбас - 2:1

Голи: Рубчинський, 5, Буяльський, пен 25 - Михавко, аг 45+3

• Після цього матчу Динамо лідирує в УПЛ, набравши 22 очки. Кривбас із 11-ма балами йде восьмим.
  • В наступному турі Динамо зіграє з Оболонню (19.20), а Кривбас зустрінеться із Зорею (20.10).