УПЛ

Два дубля, пенальті, камбек і шість забитих голів: відео феєричної перемоги Зорі над Оболонню

Переглядів 5258
Данило Моісеєнков
Оболонь – Зоря. Фото: ФК Оболонь
Оболонь на своєму полі зіграла матч проти луганської Зорі в рамках 11-го туру УПЛ. Поєдинок вийшов результативним і закінчився перемогою гостей із рахунком 4:2.

У п'ятницю, 20 жовтня, київська Оболонь прийняла луганську Зорю у матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги. Гра закінчилася перемогою підопічних Валерія Кривенцова із рахунком 4:2.

Команди почали справжнє шоу вже з перших хвилин поєдинку.

Футболіст Зорі Едуардо Герреро відкрив рахунок на п'ятій хвилині після передачі Петара Мічина, однак господарі відповіли двома голами Сергій Суханова, якому спочатку асистував Сергій Косовський, а потім він реалізував пенальті.

Однак на 38-й хвилині Герреро знову відновив рівновагу у матчі – на цей раз гольову передачу віддав Роман Вантух.

У другому таймі подій було менше, проте Зоря вийти вперед завдяки голу Арсенія Батагова, якиий відбувся на 74-й хвилині, а на 88-й Денис Антюх встановив фінальний рахунок, реалізувавши пенальті.

Відео голів дивіться у нашому телеграм-каналі

УПЛ. 11-й тур.

Оболонь – Зоря – 2:4

Голи: Сергій Суханов (20', пенальті – 28') – Едуардо Герреро (5', 38'), Арсеній Батагов (74'), Денис Антюх (пенальті – 88')

• Після цього матчу Оболонь посідає 10-ту позицію в турнірній таблиці чемпіонату України, маючи 12 очок.
  • Зоря, в свою чергу, тепер йде 13-ю. В активі луганців дев'ять балів.
  • В наступному турі 29 жовтня кияни зіграють проти ЛНЗ.