УПЛ

Двоє легіонерів Зорі не хочуть грати в Україні: Співаковський розповів, як з гравцями може вчинити клуб УПЛ

Дмитро Вєнков
129
Гравці Зорі. Фото: ФК Зоря
Відомий журналіст Михайло Співаковський відреагував на інформацію у пресі, що декілька легіонерів Зорі не бажають повертатися до України зі зборів.

Чи дійсно деякі легіонери Зорі не бажають повертатися до України?

Відомий журналіст Михайло Співаковський у програмі Ютуб-каналу «ТаТоТаке» відреагував на чутки у ЗМІ, що, нібито, деякі легіонери Зорі не бажають повертатися до України з літніх навчально-тренувальних зборів у Словенії через останнє посилення обстрілів Києва російськими військами.

«Ну, все логічно, друзі. Люди живуть не у вакуумі. Зоря базується в Києві. Абсолютно всі знають, що там відбувається і спілкуються між собою».

Важливо! Зоря стартує у новій кампанії УПЛ вже у п’ятницю, 31 липня, домашнім матчем проти Колоса. Стартовий свисток пролунає о 18:00.

Гравці Зорі. Фото: ФК Зоря

Хто з легіонерів Зорі не хоче повертатися в Україну?

За інформацією Співаковського, не палають бажанням продовжувати грати в Україні словенський правий захисник 26-річний Жан Тронтель та 29-річний атакувальний півзахисник Неманья Андушич.

«Тронтель, наприклад, останній сезон провів на правах оренди в Гориці, в Європі. Ну, він точно відчув різницю. У боснійця Андушича, на батьківщині весною народився син. Ми усі розуміємо, що він би хотів бути зараз десь поряд з ним, а не вести малюка під балістику».

Інформацію про те, що страйкує також 23-річний боснійський опорний півзахисник Деян Попара, журналіст не підтвердив. Той, наче, готовий і далі грати за Зорю.

«А ось щодо Попари, то все, що ви могли прочитати про його позицію десь в пабліках, в мережі, це чутки. З того, що я знаю, він повністю засвоївся в Україні і ніяк не бунтує».

Яким може бути розв’язання ситуації?

Співаковський висловився про те, чим своєвільний відхід з клубу погрожує гравцям. На його думку, варто враховувати, що ці люди не будуть мотивовані, і їх все одно доведеться відпустити або, у кращому разі, продати.

«З юридичної точки зору, якщо не йти стопами ексвересівців, Айдина чи Луана, то отак просто піти, ну, дійсно важко. Однак і залишити гравців на силу, ну, клуб від перебування таких футболістів в своїй конюшні нічого об'єктивно не виграє».

Журналіст пригадав декілька яскравих схожих кейсів, які демонструють, що тримати невмотивованих легіонерів у своїй команді під час воєнного стану в Україні немає сенсу.

«І це показують приклади торічного Лонвейка або зараз Анхеля Торреса в Динамо і особливо красномовно приклад Бруніньйо».

  • Контракт Тронтеля із Зорею чинний до 30 червня 2027 року. Transfermarkt оцінює його в 1,2 мільйона євро.
  • Андушич має угоду з луганцями до завершення сезону 2027/28. Transfermarkt оцінює його у 750 тисяч євро.
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри