УПЛ

Ексворотар Динамо розповів, як в клубі платили мінімальну зарплату: особливі контракти мали тільки два гравці

Богдан Чернишевський
297
Григорій та Ігор Суркіси. Фото: УНІАН/Володимир Гонтар
Колишній воротар київського Динамо Олексій Шевченко відверто розповів, як у столичному гранді розраховувалися з футболістами команди в період його перебування там.

Ексворотар Динамо (2013-2016) Олексій Шевченко в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів про фінансові умови в київському клубі в період його перебування там.

Раніше Шевченко ексклюзивно для «УФ» згадав про борги по зарплаті, які президент клубу Ігор Суркіс відмовився віддавати йому після відходу з Динамо через відсутність офіційних документів. За його словами, в той період часу майже всім гравцям клубу не платили «в білу». 

«Чи були у мене додатки до контракту? Ні, у Динамо додатки до контрактів були лише в Ярмоленка та Ващука, в усіх інших ‒ угоди «на чесному слові.

Зараз не знаю, напевно ні, але у 2014 році так і відбувалося [майже всі офіційно отримували мінімальну зарплату]. Я спілкувався з хлопцями, вони розповідали про якісь схеми з міжнародними банками або «ПриватБанком» [титульний спонсор клубу з 2007 по 2013 рр.]. Тоді давали основну частину грошей на руки».

  • Шевченко не зіграв жодного офіційного матчу за головну команду Динамо.
  • Зараз він виступає за Окжетпес (Казахстан).
Найкращі букмекери
1
9.9
150000 грн
Сайт
2
9.8
250000 грн
Сайт
3
9.7
100000 грн
Сайт