УПЛ

Головний тренер ЛНЗ виніс вердикт інфраструктурі клубу: Григорчук озвучив всю правду про тренувальну базу

205
Богдан Чернишевський
1 голос
Нова база ФК ЛНЗ. Фото: скріншот YouTube
Головний тренер ЛНЗ Роман Григорчук дав свою власну оцінку майбутній тренувальній базі черкаського клубу в Геронимівці, яка наразі перебуває на етапі будівництва.

Головний тренер ЛНЗ Роман Григорчук в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів про базу клубу в Геронимівці (Черкаська область), яка зараз будується.

Григорчук підкреслив, що наразі готові тільки тренувальні поля. За його оцінкою, у них відмінна якість. 

«Що стосується полів, до яких я дуже вимогливий, то можу сказати, що там вони на 10/10. Якість прекрасна. Бачу, що люди усе розуміють: як їх берегти, піклуватися та підтримувати. В цьому плані все добре.

Про решту бази поки не мовиться. Ми мусимо, напевне, деякий час перебувати в умовах, коли ще немає такої будівлі, знаєте, щоб футболісти там проживали, проходили відновлення та харчувалися. Однак усе планується. Ми розуміємо, що просто на це потрібен час».

Фахівець порівняв проект майбутньої бази з інфраструктурою, яку він бачив під час роботи в казахстанській Астані (2018-2019), а також азербайджанських Габалі (2015-2018) і Нефтчі (2024). 

«Ну, те, що планують зробити наші керівники, це все буде топрівень. Однак, що нам зараз про це говорити? Для цього потрібен ще не рік, і не два. Не можу я тут навіть якісь терміни вам називати, бо просто цього не знаю».

  • ЛНЗ наразі йде на 10-й позиції в чемпіонаті з 19 очками в 17 іграх.
  • 22 лютого о 18:00 черкаська команда на виїзді зустрінеться з львівським Рухом у своєму першому поєдинку після відновлення УПЛ.
Найкращі букмекери
1
9.9
150000 грн
Сайт
2
9.8
250000 грн
Сайт
3
9.7
15000 грн
Сайт