УПЛ

Головний тренер ЛНЗ висловився про втрату очок з рівними собі суперниками: Пономарьов пояснив причину невдач

Богдан Чернишевський
203
Віталій Пономарьов. Фото: ФК ЛНЗ
Головний тренер черкаського ЛНЗ Віталій Пономарьов розповів, чому його команді не завжди вдається домогтися позитивного результату в матчах з командами схожого рівня.

Головний тренер ЛНЗ Віталій Пономарьов в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» пояснив причини невдалих результатів з командами подібного рівня.

Пономарьов бачить причиною нестабільних результатів ЛНЗ з рівними собі суперниками недостатню реалізацію моментів його футболістами. 

«Ми завжди працюємо над усіма аспектами та фазами гри. Звичайно, щось виходить краще, а щось – гірше.

Хоча й ми поступалися у деяких матчах, де грали більш позиційно, вважаю, в нас було дуже багато гольових моментів. Якби ми їх реалізували, то мали б зовсім інший результат й зараз не говорили б про це».

  • Наразі ЛНЗ посідає друге місце в чемпіонаті, маючи 23 очки в 12 проведених матчах. Пономарьов очолив команду в літнє міжсезоння.
  • 21 листопада о 15:30 черкаський клуб на виїзді зіграє проти СК Полтава. Даний колектив з шістьма балами після аналогічної кількості зустрічей замикає таблицю УПЛ.
Реклама
9.9
1000000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри