«Інвестиція у майбутнє»: у СК Полтава зізналися, чи дійсно замість зарплат платять квартирами
Президент та власник СК Полтава Сергій Іващенко прокоментував чутки, що нібито він розраховується з гравцями не грошима, а нерухомістю в новобудові.
Сергій Іващенко підтвердив інсайд, що СК Полтава, власне він особисто, дійсно запропонував нестандартний варіант розрахунку за контрактами гравцям свого клубу – нерухомістю.
«Я гравцям сказав: «Зараз ви молоді й заробляєте непогані гроші, але спортивний вік короткий, а нерухомість – це інвестиція у майбутнє, а не готівка, яка сьогодні є, а завтра ви її витратите і все». Та й після завершення будівництва квартири ж можна продати.
Якщо коротко, то – задоволені всі, насправді. Я таким от чином закрив усі питання [щодо заборгованості із зарплати]», – розповів Іващенко в ексклюзивному інтерв’ю сайту Sport-express.ua.
- Після 16 турів СК Полтава має у доробку дев'ять залікових балів та посідає останній, 16-й щабель.
- У наступному турі «містяни» на виїзді зіграють з Вересом. Поєдинок заплановано на 21 лютого 2026 року (базова дата).
Читайте по темі
- Тренер абсолютного новачка Української Прем'єр-ліги СК Полтава Ігор Тимченко висловився щодо трансферної політики «містян» на найближче майбутнє.
- СК Полтава по завершенні першої половини сезону планує почистити склад. Новачок УПЛ вирішив відмовитись від послуг групи футболістів.
- Експерт Олег Федорчук в ексклюзивному інтерв’ю «УФ» розібрав першу половину сезону УПЛ 2025/26, виокремив головних зірок та сформував символічну збірну.