УПЛ

Карпати Лупашка і Рух Пономарьова зіграли останню гру 10-го туру УПЛ: долю львівського дербі вирішив один гол

Переглядів 1650
Богдан Чернишевський
Рух – Карпати. Фото: ФК Рух
У львівському дербі між Рухом і Карпатами, яке пройшло в 10-му турі української Прем'єр-ліги, «леви» здобули перемогу над принциповим суперником з мінімальним рахунком.

Карпати обіграли Рух у львівському дербі в 10-му турі УПЛ з рахунком 1:0. Команда Владислава Лупашка вирвала перемогу над колективом Віталія Пономарьова наприкінці першого тайму матчу.

▶️Відео переможного голу у матчі Рух – Карпати

Після подачі зі стандартного положення бразильський захисник Карпат Жан Педрозу ударом головою відправив м'яч у ціль і забив свій дебютний гол за команду. До перерви та кінця матчу рахунок не змінився. Єдиний м'яч став вирішальним у дербі.

Україна. Прем'єр-ліга, 10-й тур

Рух – Карпати – 0:1 (0:1)

Гол: Педрозу, 43.

• Наразі після десяти проведених матчів Карпати займають восьме місце в УПЛ з 12 очками.
  • Рух зіграв дев’ять матчів у чемпіонаті та набрав 13 балів, займає сьоме місце в таблиці.
  • У наступній грі чемпіонату Карпати приймуть київську Оболонь 26 жовтня о 18:00. Рух прийме одеський Чорноморець 25 жовтня о 15:30.
  • А вже 29 жовтня відбудеться чергове львівське дербі у рамках 1/8 фіналу Кубка України.