Краснопір міг зустріти війну в Маріуполі: форвард Полісся розповів, що змусило його покинути місто
Нападник житомирського Полісся Ігор Краснопір поділився спогадами про початок 2022 року. За лічені дні до початку повномасштабної війни він перебував у Маріуполі, зізнався форвард в інтерв'ю ютуб-каналу «Полісся».
«Я був в Маріуполі 22 лютого на перегляді в одній команді. Вона тоді була ще в Другій лізі. І чогось мені там не сподобалось, як там все було. Мені воно не підійшло на енергетичному рівні. От я просто думаю: «Ну, напевно, це не моє, тому що якось все так не відчуваю, що воно якось притягує тебе».
Краснопір пригадав, що на той момент свою роль в його рішенні зіграли також розмови про можливе найближче вторгення російських військ до України наприкінці лютого.
«І я думаю: «Все, я не хочу, напевно, тут залишатись».
Ігор пригадав, що самостійно підійшов до головного тренера команди і заявив, що не бачить продовження своєї кар'єри в маріупольському клубі. На ранок 23 лютого Краснопір вже дістався Києва, де і зустрів початок повномасштабної війни.
У сезоні 2021/22 у Другій лізі місто Маріуполь представляла команда Яруд, що пізніше отримала назву ФСК Маріуполь, а тепер зветься Фенікс-Маріуполь. Після 20 зіграних турів тієї кампанії в групі Б маріупольський колектив йшов на 11 місці з 16.
- Краснопір влітку 2022 року став гравцем київської Оболоні, з якої за 700 тисяч євро перебрався до львівського Руху літом 2024-го. Вже через пів року Ігор за 1 млн євро перейшов до Карпат.
- На початку 2026 року нападник приєднався до лав Полісся. На його трансфері Карпати заробили 1,2 млн євро. У нинішньому сезоні Краснопір забив п'ять голів і оформив один асист у 18 матчах за Карпати.