УПЛ

Кривбас на класі розібрався з ЛНЗ: підопічні Вернидуба святкують першу перемогу у Кривому Розі

Переглядів 809
Олександр Карпенко
Кривбас в домашньому поєдинку третього туру УПЛ зустрічався з дебютантом елітного дивізіону ЛНЗ. Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

Поєдинок у Кривому Розі розпочався із затримкою на 45 хвилин через оголошення повітряної тривоги на Дніпропетровщині.

Кривбас вирішив долю протистояння, забивши по голу у кожному з таймів. Під завісу першого тайму Бескоровайний вивів господарів вперед. Центрбек після подачі зі стандарту відгукнувся на скидку Стецькова, який продовжив політ м'яча.

По перерві інтригу остаточно поховав Задерака, який на 83-й хвилині відгукнувся на пас Хомченовського та встановив підсумковий рахунок у протистоянні Кривбасу та ЛНЗ.

В наступному турі ЛНЗ прийматиме Полісся (18 серпня). Кривбас чекає у гостях Шахтар (20 серпня).