УПЛ

Кривбас не зміг перемогти Ворсклу на власному полі: як завершився ювілейний матч Вернидуба

Переглядів 92
Артем Жилінський
Кривбас - Ворскла. Фото: УПЛ
В рамках сьомого туру Української Прем'єр-ліги криворізький Кривбас приймав у себе вдома полтавську Ворсклу. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.
  • Підопічні Юрія Вернидуба з різних клубів пропустили 400-й гол у всіх турнірах

Сьогодні, 22 вересня, Кривбас в рамках сьомого туру УПЛ зіграв проти Ворскли.

Голів довелося чекати довго, адже перший забитий м'яч відбувся наприкінці першого тайму. Ієде отримав м'яч у штрафному майданчику, технічно розібрався із захисниками Кривбасу та красивим ударом відкрив рахунок у грі.

Проте господарі поля майже одразу зрівняли рахунок у матчі. М'яч після стандарту відскочив на голову Сосі і гравець команди Юрія Вернидуба з декількох метрів розстріляв ворота полтавців.

▶️Переглянути голи першого тайму можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

У другому таймі голів забито не було і фінальний свисток зафіксував нічию з рахунком 1:1.

Українська Прем'єр-ліга, сьомий тур

Кривбас - Ворскла - 1:1

Голи: Соса, 45+3 - Ієде, 42

• Після цього матчу Кривбас посідає п'яту сходинку, маючи у своєму активі 11 балів. Ворскла з дев'ятьма очками йде дев'ятою.
  • У наступному турі полтавський клуб поїде в гості до Зорі (30.09), а підопічні Вернидуба зіграють з Олександрією (28.09).