Крушинський оцінив перемогу Полісся над Чорноморцем: футболіст назвав головний фактор успіху команди
Що сказав Крушинський про перемогу над Чорноморцем?
Після перемоги Полісся над Чорноморцем із рахунком 2:1 у матчі УПЛ захисник житомирської команди Борис Крушинський порівняв цей поєдинок із протистоянням проти Копенгагена у кваліфікації Ліги конференцій.
Важливо! Нагадаємо, що за підсумками двоматчевого протистояння команда Руслана Ротаня поступилася данському опоненту з рахунком 4:5.
Крушинський зізнався, що після переїзду гравцям Полісся було дуже складно, адже в Україні дуже спекотна погода, тому у гравців були судоми наприкінці поєдинку з Чорноморцем.
Універсальний гравець житомирян відзначив характер своєї команди, який допоміг здобути три очки в першому турі УПЛ.
«Насправді після дороги, після такого матчу з Копенгагеном було дуже важко. В Данії не так жарко було. Ми приїхали в Україну, дуже жарко. Судоми беруть. Дуже важко було після дороги, ще й важке поле, але на характері ми здобули перемогу, і я дуже радий», — сказав Крушинський для ютуб-каналу Камон, Плей.
Крушинський пояснив, чому після першого пропущеного м’яча Поліссю не вдалося перевернути гру з Копенгагеном, проте вдалося здійснити камбек у матчі проти Чорноморця.
«Так, нам потрібна витримка. З Копенгагеном у нас також не було витримки. Але ми вчимось на помилках, і ці помилки переросли в успіх».
Що сказав Крушинський про рівень Чорноморця?
Футболіст відзначив красив гол Владислава Велетня, який зрівняв рахунок у грі з Чорноморцем ще в першому таймі. Також Крушинський порівняв рівень одеситів з Копенгагеном.
«Вплинув гол Велетня? Можливо і так, але треба враховувати рівень ЛК, де є Копенгаген. Чорноморець також хороша команда, але на сьогоднішній день мають спрацьовувати індивідуальні якості. Коли суперники сідають в свою штрафну, то треба шукати вихід завдяки індивідуальним вмінням та пробивати».
Що чекає на Полісся у майбутньому?
Уже в другому турі української Прем'єр-ліги на команду Руслана Ротаня чекає справжнє випробування у вигляді міцного Харкова. Матч відбудеться у понеділок, 10 серпня, о 15:30.