УПЛ

ЛНЗ залишили два гравці перед історичним дебютом в єврокубках: клуб зробив офіційну заяву

Олександр Карпенко
95
Фото: ФК ЛНЗ
ЛНЗ оголосив про дочасне завершення співпраці з двома футболістами. Срібний призер минулого сезону УПЛ подякував хм за час проведений в клубі.

ЛНЗ завершив співпрацю з Вячеславом Танковським та Марком Подоляком. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

30-річний хавбек, в якого залишався рік до завершення контракту, може продовжити кар'єру в Буковині. Танковський приєднався до ЛНЗ  в січні 2025 року. За півтора сезони у Черкасах на рахунку Вячеслава 33 матчі, два голи і один асист.

22-річний Подоляк відіграв у складі віцечемпіона УПЛ попередній сезон, зігравши лише один раз.

Нині делегація ЛНЗ розпочала підготовку до нового сезону на навчально-тренувальному зборі в Словенії.

  • ЛНЗ за підсумками сезону 2025/26 набрав 60 очок, посівши друге місце в турнірній таблиці УПЛ після 30 турів.
  • Новий сезон ЛНЗ відкриватиме поєдинками 2 кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти Гента (23/30 липня).
  • Базова дата початку нового сезону УПЛ – 1 серпня 2026 року.
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри