УПЛ

«Мене абсолютно не здивує»: тренер збірної України – про шанси Пономаренка у бомбардирських перегонах УПЛ

Віктор Слюсаренко
64
Матвій Пономаренко. Фото: ФК Динамо
Український тренер Дмитро Михайленко вірить, що молода зірка київського Динамо Матвій Пономаренко зможе забити більше голів, ніж будь-який інший гравець клубів УПЛ у цьому сезоні.

Дмитро Михайленко в інтерв'ю сайту «Український футбол» поділився своєю думкою щодо перспектив форварда Динамо Матвія Пономаренка стати найкращим бомбардиром УПЛ у нинішньому сезоні.

«Чи я вірю, що Матвій зможе стати найкращим бомбардиром чемпіонату цього сезону? Легко в це вірю! Він завжди забивав. Попереду ще багато ігор, у нього постійно є моменти. Це не той випадок, коли голи даються важко. Тому мене абсолютно не здивує, якщо саме Пономаренко стане найкращим бомбардиром УПЛ у цьому сезоні», – вважає Михайленко.

Раніше, Пономаренко зробив заяву щодо бажання стати найкращим бомбардиром УПЛ за підсумками поточного сезону.

  • Пономаренко за першу команду Динамо відіграв 15 матчів, на його рахунку дев'ять голів.
  • Динамо після 20 турів має у доробку 38 залікових пунктів та посідає третій щабель у турнірній таблиці УПЛ.
  • В наступному турі біло-сині гостюватимуть в Олександрії, де зіграють проти місцевого однойменного клубу. Поєдинок заплановано на 19 березня. Початок гри о 13:00.
Реклама
9.6
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри