УПЛ

Металіст 1925 переміг Олександрію в історичному матчі УПЛ: долю поєдинку вирішив пенальті в кінці гри

Павло Клименко
159
Фото: ФК Металіст 1925
У суботу, 28 лютого, у матчі 18-го туру Української Прем’єр-ліги харківський Металіст 1925 у Житомирі приймав Олександрію. Зустріч завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0.
  • Олександрія пропустила 500-й гол в УПЛ.
  • Безвиграшна серія Олександрії триває в УПЛ 10 ігор: чотири нічиї та шість поразок, а в гостях – 11 матчів: п’ять нічиїх та шість поразок.
  • 50-й матч в УПЛ провів Мігель Кампос (Олександрія).

У першому таймі Металіст 1925 заробив пенальті, але арбітр матчу Андрій Коваленко після перегляду ВАР скасував своє рішення. Однак після перегляду VAR рефері змінив своє рішення. І вперше в історії УПЛ він не просто скасував одинадцятиметровий, а й публічно пояснив вердикт через мікрофон стадіону. Арбітр оголосив, що порушення правил не було, а гравець харківської команди отримав жовту картку за симуляцію.

Доля поєдинку вирішилася в кінці гри – хавбек Металіста 1925 Батон Забергджа реалізував пенальті і приніс своїй команди три очки.

Чемпіонат України

18-й тур

Металіст 1925 – Олександрія – 1:0

Гол: Забергджа, 82 – з пенальті.

  • Наразі Металіст 1925 посідає п’яте місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 28 очок. Олександрія залишилася на передостанній, 15-й позиції з 11 балами.
  • У наступному турі чемпіонату України харківська команда на виїзді зіграє з Рухом (9 березня), а олександрійці вдома приймуть Шахтар (6 березня).
Реклама
9.6
1000000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри