УПЛ

«Можемо грати з Шахтарем»: автор хет-трика у ворота «гірників» розповів, як вдалося обіграти чемпіона УПЛ

Переглядів 278
Віктор Глухенький
Олександр Філіппов тікає від Артема Бондаренка. Фото: ФК Олександрія
Кат донецького Шахтаря Олександр Філіппов, який оформив хет-трик у ворота «гірників», поділився враженнями від яскравої перемоги Олександрії (4:3).

Олександр Філіппов, який ставши лише третім гравцем у чемпіонатах України, хто забив три м'ячі в одній зустрічі з Шахтарю, не вважає себе головним героєм матчу четвертого туру проти команди з Донецька (4:3), а звитягу Олександрії пояснив досить просто.

«Була неймовірна мотивація проти цього суперника. Приємні враження, бо перемогли Шахтар, феєрична перемога.

На старті не все вдавалося, але встигли зрівняти рахунок до перерви, і це важливо. Ми зрозуміли, що можемо грати з Шахтарем, гра нам давалася. Руслан Ротань налаштував на перемогу, на те, що потрібно у другому таймі пресингувати та діяти агресивно», – сказав Філіппов в ефірі УПЛ ТБ.

• Завдяки перемозі над Шахтарем Олександрія втрималася на першому місці у турнірній таблиці української Прем’єр-ліги, маючи в активі дев'ять очок.
  • У наступному турі команда Руслана Ротаня також вдома прийматиме колос з Ковалівки. Поєдинок заплановано на 31 серпня, початок гри о 15:30.