УПЛ

«Не хвилювався за результат»: ван Леувен назвав головну причину поразки Кривбаса у грі проти ЛНЗ

Артем Жилінський
93
Патрік ван Леувен. Фото: ФК Кривбас
Головний тренер криворізького Кривбаса Патрік ван Леувен прокоментував розгромну поразку своїх підопічних від черкаського ЛНЗ з рахунком 0:3 у 22-му турі УПЛ.

Головний наставник Кривбаса Патрік ван Леувен після поєдинку проти ЛНЗ (0:3) заявив, що його підопічні гарно провели перший тайм цього протистояння, але після пропущеного голу команда не змогла повернутися в потрібний ритм.

«Ми провели гру впевнено. До перерви багато що вдавалося, а у другому таймі почали добре, хоча після пропущеного голу було складно увійти в ритм. Вважаю, що команда була добре організована», — сказав ван Леувен для пресслужби Кривбаса.

Також ван Леувен зазначив, що не переживав за результат матчу з ЛНЗ до першого пропущеного м’яча, який виник внаслідок індивідуальної помилки футболіста Кривбаса.

«До помилки, яка призвела до першого голу суперника, я не хвилювався за результат. ми контролювали м’яч і створювали моменти. Після помилки важливо було підтримати гравців, підвищити темп і продовжувати грати в свій футбол».

  • Кривбас наразі посідає шосте місце в чемпіонаті України з 34 очками в 22 матчах.
  • 12 квітня о 13:00 криворізький клуб на виїзді зіграє з Кудрівкою з Чернігівської області.
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри