«Немає сенсу тримати»: Іващенко — про чистку складу СК Полтава та плани на підсилення
Сергій Іващенко прокоментував кадрові зміни, які відбулися у команді під час зимового міжсезоння. За його словами, рішення припинити співпрацю з одразу шістьма футболістами було продиктоване виключно спортивними причинами та новими вимогами УПЛ.
«Вони просто не могли більше бути підсиленням для нашої команди, за всієї до них поваги, от і все. Немає сенсу тримати гравців у команді, які не можуть їй вже нічого дати», – зазначив Іващенко в інтерв’ю Sport-express.ua.
Очільник клубу підкреслив, що рівень Прем’єр-ліги суттєво відрізняється від нижчих дивізіонів, тому склад потребує оновлення. Він також наголосив, що з гравцями, які залишили команду, клуб розійшовся без жодних конфліктів або закулісних історій, а рішення ухвалювалися відкрито.
Окрім цього, президент Полтави підтвердив, що клуб уже працює над підсиленням складу і веде переговори з потенційними новачками.
«Трансфери будуть! Якщо не помиляюсь, зараз на перегляді вже є шість гравців. З двома-трьома через пару днів, скоріш за все, підпишемо контракти», – додав Іващенко.
- Після 16 турів чемпіонату України СК Полтава має дев’ять очок і посідає останнє місце в турнірній таблиці.
- Другу частину сезону команда розпочне матчем проти Вереса, базова дата гри – 21 лютого.