«Ніколи не говорив «ні»: Судаков назвав клуби з топ-чемпіонату, які ним цікавились
Хавбек донецького Шахтаря та збірної України Георгій Судаков підтвердив, шо ним цікавились двоє представників італійської Серії А.
Судаков в інтерв'ю Corriere dello Sport розповів, що інтерес з боку Ювентуса та Мілана був, проте керівництво Шахтаря поки не поспішає продавати футболіста
«Ми отримали пропозиції від Ювентуса і Наполі. По-друге: я ніколи не говорив «ні». Мені б хотілося спробувати свої сили в чемпіонаті Італії, особливо в командах, де так багато зірок, але остаточне рішення залишається за менеджерами і президентом мого клубу».
Також хавбек донецької команди додав, що хотів би перебратися у Серію А.
«Що сталося з Наполі? Вони зробили пропозицію, але Шахтар вирішив, що я повинен залишитися в команді.
Подивимося, що буде далі. Як я говорив, Серія А була б ідеальним варіантом для зростання», – сказав Судаков.
- Шахтар набрав 36 очок у 17 матчах і наразі посідає третє місце в УПЛ.
- 1 березня донецька команда проведе наступний матч в УПЛ проти Олександрії (18:00).