УПЛ

Оболонь і Колос видали феєричний матч у першому турі УПЛ: як завершилася гра з чотирма голами і дублем

Переглядів 384
Владислав Лютостанський
Ніка Гагнідзе і Тарас Мороз. Фото: ФК Оболонь
Столична Оболонь та ковалівський Колос провели дербі Київщини у першому турі нового сезону УПЛ. Підопічні Валерія Іващенка розписали мирову з колективом Олександра Поздєєва.

У неділю, 4 серпня, Оболонь приймала Колос у матчі першого туру української Прем'єр-ліги сезону 2024/25.

Рахунок в поєдинку було відкрито лише в другому таймі. Це захисник Андрій Цуріков відзначився результативним ударом після передачі грузинського хавбека Колоса Ніки Гагнідзе.

Оболонь відповіла за 11 хвилин. Спершу рахунок зрівняв досвідчений півзахисник киян Руслан Черненко, після чого хавбек Олег Слободян вивів команду Валерія Іващенка вперед.

Проте той-таки Цуріков вже наприкінці основного часу відзначився другим забитим м'ячем, врятувавши ковалівців від поразки.

Відео голів матчу Оболонь – Колос

Таким чином фінальний свисток головного арбітра матчу Віталія Романова зафіксував нічийний результат в дербі Київщини.

Чемпіонат України. Перший тур

Оболонь – Колос – 2:2 (0:0)

Голи: Черненко, 59, Слободян, 67 – Цуріков, 48, 87

• На Колос в другому турі УПЛ чекає зустріч з Інгульцем. Гра у Ковалівці має розпочатися 10 серпня о 18:00.
  • Оболонь в наступному поєдинку чемпіонату, 11 серпня, прийматиме львівський Рух. Матч запланований на 13:00.