Оболонь збереглась в УПЛ: «пивовари» погодили нові контракти з лідерами
Оболонь розпочала роботу з комплектації команди на майбутній сезон УПЛ. В таборі столичного клубу є попередня домовленість з кількома гравцями.
Оболонь активно працює над збереженням ключових футболістів, повідомляє Inside UPL.
«Пивовари» вже домовились про подальшу співпрацю з захисником Євгенієм Шевченком та півзахисником Максимом Чехом.
Керівництво клубу продовжує переговори й з іншими виконавцями, яких хоче залишити в команді перед стартом нового сезону.
До слова, Антоненко пояснив нервову гру Оболоні у матчі проти ЛНЗ.
- Шевченко в сезоні 2025/26 відіграв за Оболонь 27 матчів, на його рахунку дві результативні передачі.
- Чех у дебютному сезоні за киян провів 23 матчі, записавши по одному голу та асисту.
- Оболонь за підсумками сезону 2025/26 фінішувала на 12 місці в турнірній таблиці УПЛ, набравши 31 очко після 30 зіграних матчів.
- Перехідні матчі за право виступати в українській Прем'єр-лізі у сезоні 2026/27 відбудуться 5 та 9 червня.