УПЛ

Олександрія обіграла Ворсклу та обійшла Динамо: команда Ротаня очолила турнірну таблицю УПЛ

Переглядів 116
Євген Чепур
Олександрія – Ворскла. Фото: Олександрія
У суботу, 19 жовтня, в Олександрії на стадіоні КСК «Ніка» відбувся матч десятого туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграли Олександрія і полтавська Ворскла. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів.
  • Олександрія та Ворскла раніше грали 33 рази в рамках Прем'єр-ліги, Кубка України, Перших ліг України та СРСР. Спостерігається перевага за кількістю перемог з боку «поліграфів» – 12 успішних ігор проти 11 у «зелено-білих», а ще 10 матчів завершились унічию.
  • Найбільша перемога Олександрії – 3:0 (1994, 2019, 2023), Ворскли – 3:1 (2017, 2021), 2:0 (2020).
  • Команди востаннє грали між собою в березні цього року, коли на стадіоні «Ніка» гол Кирила Ковальця приніс Олександрії перемогу (1:0).
  • Безвиграшна серія Ворскли в УПЛ триває сім ігор: три нічиї та чотири поразки.
  • Безпрограшна серія Олександрії триває в УПЛ 13 ігор: дев’ять перемог та п’ять нічиїх.
  • Олександрія при Руслану Ротаню здобула десяту домашню перемогу в УПЛ.

У першій половині зустрічі команди не змогли забити жодного голу. Відзначимо, що через повітряну тривогу гра розпочалася пізніше на 35 хвилин.

▶️ Відео голу в матчі Олександрія – Ворскла дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другому таймі команда Руслана Ротаня вийшла вперед на 58-й хвилині матчу – подачу Кравченка з правого флангу на дальній головою завершив Бєляєв. Цей гол так і залишився єдиним у зустрічі.