Переможна серія Зорі продовжується: ФК Рух з новим тренером не витримав тиск луганців

Переглядів 892
Артем Жилінський
Зоря- ФК Рyх. Фото: УПЛ
У неділю, 2 квітня, луганська Зоря здолала львівський Рух (3:0) у домашньому матчі 19-го туру чемпіонату України. Луганці йдуть без втрат очок у 2023 році.

Обидві команди дуже активно розпочали гру і були націлені на ворота суперника, проте все ж таки більше небезпечних моментів було у Зорі.

На 18-й хвилині поєдинку господарі поля все ж таки змогли забити. Дришлюк заробив на собі фол у штрафному майданчику суперника, а Булеца чітко реалізував пенальті.

У другому таймі на 64-й хвилині подвоїв перевагу Зорі Назарій Русин, який скористався точною передачею Романа Вантуха, який вийшов на заміну.

Крапку у грі на 86-й хвилині поставив форвард Владислав Погорілий, який вийшов на заміну.

Таким чином, 3:0. Зоря у новому році йде без втрат в УПЛ. Рух опустився до зони вильоту.