УПЛ

Полісся не відпускає Динамо і Олександрію: команда Ашура вирвала перемогу над Ворсклою

Переглядів 168
Богдан Чернишевський
Гравці Полісся святкують гол у ворота Ворскли. Фото: ФК Полісся
У матчі дев'ятого туру української Прем'єр-ліги між житомирським Поліссям і полтавською Ворсклою зафіксована перемога «вовків». Матч завершився з рахунком 2:1.

Полісся перемогло Ворсклу в дев'ятому турі УПЛ з рахунком 2:1.

▶️Відео всіх голів у грі Полісся – Ворскла дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Рахунок у матчі був відкритий на 32-й хвилині. Олександр Назаренко не дав м'ячу вийти з гри і зробив подачу на Луїфера Ернандеса, венесуельський легіонер головою переправив м'яч у сітку. Полтавці відновили рівновагу перед перервою – Ібрахім Кане замкнув простріл Ігора Пердути.

На 71-й хвилині житомирський клуб знову вийшов вперед після голу Артема Смолякова. Він підібрав м'яч після кутового і другим дотиком точно вистрілив у верхній кут воріт суперників. До фінального свистка рахунок не змінився.

Україна. Прем’єр-ліга, дев’ятий тур

Полісся – Ворскла – 2:1 (1:1)

Голи: Ернандес, 32, Смоляков, 71 – Кане, 40

• Після дев'ятого туру Полісся набрало 20 очок і розташувалося на першому місці в УПЛ разом з Олександрією.
  • Ворскла з дев'ятьма очками в дев'яти матчах йде на 11-й позиції в чемпіонаті.
  • У наступному турі Полісся приймає київський Лівий Берег. Гра пройде 19 жовтня о 18:00.
  • Ворскла наступний матч УПЛ проведе у гостях – 19 жовтня о 13:00 проти Олександрії.