УПЛ

Полісся продовжило безпрограшну серію в УПЛ у матчі з Інгульцем: як завершилася ювілейна гра Кобіна

Переглядів 172
Артем Жилінський
Полісся - Інгулець. Фото: УПЛ
У третьому турі Української Прем'єр-ліги житомирське Полісся приймало Інгулець. Поєдинок між цими командами завершився внічию із рахунком 1:1.
  • Безпрограшна серія Полісся в УПЛ триває сім ігор: чотири перемоги та дві нічиї.
  • Безвиграшна гостьова серія Інгульця продовжується в УПЛ і триває чотири гри: дві нічиї та дві поразки.
  • Підопічні Василя Кобіна з різних клубів десятий раз зіграли внічию в УПЛ.

Сьогодні, 17 серпня, пройшов матч в рамках третього туру чемпіонату України між Поліссям та Інгульцем.

В першому таймі команди довго не могли забити, але в кінцівці половини гості вийшли вперед.  Після гарної подачі з кутового перши у штрафному майданчику зіграв Вілівальд, пробивши голкіпера гостей.

Проте перевагу Інгулець втратив ще до перерви, адже Назаренко вийшов віч-на-віч із воротарем гостей та впевнено реалізував момент. Відпочивати команди пішли за рахунку 1:1.

▶️Переглянути голи Полісся та Інгульця можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

В другому таймі команди не змогли виявити сильнішого і фінальний свисток зафіксував нічию 1:1

УПЛ, 3-й тур

Полісся - Інгулець - 1:1

Голи: Назаренко, 45+2 - Вілівальд, 41

• В наступному турі Полісся гратиме з Оболонню (25.08), а Інгулець поїде в гості до Кривбасу (25.08).
  • Після сьогоднішнього матчу житомирська команда має чотири пункти та йде п'ятою, а Інгулець з двома балами розташувався 13-м.