Полісся знищило ЛНЗ з непристойним результатом: матч завершився з рахунком 10:0

Переглядів 252
Владислав Лютостанський
Гравці Полісся U-19. Фото: ФК Полісся
У Житомирі було зафіксовано розгром в рамках юнацького чемпіонату України. Місцеве Полісся відвантажило черкаському ЛНЗ цілих 10 м'ячів, лишивши власні ворота у недоторканності.

У суботу, 21 вересня, житомирський стадіон «Спартак-Арена» приймав поєдинок юнацького чемпіонату України, в якому Полісся приймало черкаський ЛНЗ.

Рахунок у грі було відкрито вже на 10-й хвилині, а на перерву команди йшли з показниками 7:0 на табло.

За другий тайм Полісся забило лише три м'ячі, а ЛНЗ так і не зумів розмочити ворота житомирського колективу.

Юнацький чемпіонат України, сьомий тур

Полісся (U-19) – ЛНЗ (U-19) – 10:0 (7:0)

Голи: Рибак, 10, 35, 77, Захаров, 17, 37, Крамар, 30, Коваленко, 40, 42, Микитюк, 52 (пен.), Білоконь, 90 (пен.)

• Полісся після перемоги посідає третє місце турнірної таблиці, маючи 16 очок.
  • ЛНЗ розташовується на 16-му місці, не набравши жодного залікового балу в нинішньому сезоні.