УПЛ

Поворознюк і Кобін досі без перемог: як завершився матч Інгульця та Чорноморця в рамках шостого туру УПЛ

Переглядів 72
Віктор Глухенький
Ігровий момент у матчі Чорноморець – Інгулець. Фото: УПЛ
У першому суботньому поєдинку шостого туру Української Прем’єр-ліги одеський Чорноморець вдома із мінімальним рахунком переміг Інгулець, вирвавши три очки у доданий час.
  • Безвиграшна гостьова серія Інгульця продовжується в УПЛ сім ігор: три нічиї та чотири поразки.
  • Василь Кобін біля керма різних клубів у гостях в УПЛ ще не перемагав у 19-ти матчах: дев'ять нічиїх та 11 поразок.

Перший тайм поєдинку в Одесі став продовженням першого поєдинку шостого туру між Оболонню та Олександрією (0:0), який відбувся напередодні, тобто безгольовим.

Хоча просто вбивчий момент мав Кирило Попов, який не реалізував вихід тет-а-тет з Олексієм Паламарчуком. Воротар потягнув доволі безхитрісний і не сильний удар нападник «моряків».

По перерві обидві команди знову не фонтанували моментами, тож нулі на табло мали б стали цілком закономірним результатом матчу, але проти був півзахисник Чорноморця Олександр Пшеничнюк, який забив розкішний гол ударом через себе на п'ятій доданій хвилині!

▶️  Відео голу Олександра Пшеничнюка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга, 6-й тур

Чорноморець – Інгулець 1:0 (0:0)

Гол: Пшеничнюк, 90+5.

Вилучення: Мельничук, 90+3 (друга жовта).

• Після шести турів Чорноморець та Інгулець розташували на 11 та 14 місцях у турнірній таблиці УПЛ відповідно.
  • У наступному турі команда Олександра Бабича вдома прийматиме львівські Карпати. Поєдинок в Одесі заплановано на 21 вересня. Початок гри о 13:00.
  • Інгулець в турі номер сім вдома завітає в гості до рівненського Вереса. Матч відбудеться 22 вересня і розпочнеться о 13:00.