УПЛ

Поворознюк не оцінить: Інгулець провів перший матч після повернення в УПЛ – як зіграла команда Кобіна з Зорею

Переглядів 943
Данило Моісеєнков
Футболісти Зорі та Інгульця. Фото: Аліна Єрофеєва
Зоря та Інгулець зіграли свій перший матч у новому сезоні чемпіонату України. Поєдинок вийшов рівним за грою, однак завдяки голу на останніх хвилинах луганці здобули перемогу.

У неділю четвертого серпня Зоря провела матч першого туру української Прем'єр-ліги проти Інгульця. Поєдинок закінчився перемогою луганців з рахунком 2:1.

Відзначимо, що ця зустріч також стала першою офіційною для Василя Кобіна на чолі петровської команди.

На 16-й хвилині півзахисник луганців Яков Башич відкрив рахунок красивим ударом, однак Інгулець швидко відповів на це своїм голом.

Його в свій актив записав 24-річний захисник Володимир Білоцерковець.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Після цього малюнок гри був абсолютно рівним, однак при цьому жодна з команд не могла відзначитися голом поки не настала 93-я хвилина зустрічі.

Саме тоді Зоря вирвала перемогу завдяки результативному удару Олександра Яцика.