Провал Карпат: Русол назвав головну причину невдалого сезону львівської команди
Генеральний директор Карпат Андрій Русол в інтерв’ю клубній пресслужбі назвав ключову помилку, яка призвела до невдалого сезону. Він не став відокремлювати тренерів, гравців та керівництво.
«Що стосується основної помилки, на мій погляд, це те, що після першого, скажемо так, вдалого сезону для Карпат [шосте місце в УПЛ], ми невірно оцінили ситуацію з нашим складом, з нашими можливостями і побудували стратегію мінімального втручання в склад, точкового підсилення».
Русол вважає, що львівській команді треба було гідно укомплектуватися в літнє трансферне вікно, але з даним питанням клуб не впорався.
«Нам здавалось, що ми вже майже збудували команду, яка зможе боротись за високі місця. Ми помилились в цьому. Відштовхуючись від нашої оцінки планування трансферної політики, скажемо чесно, що вона була влітку не досить вдалою. Ті позиції, які ми хотіли посилити якісно, нам не вдалось посилити».
- На зимову паузу «леви» пішли на дев’ятому місці в турнірній таблиці УПЛ, маючи 19 очок за 16 турів.
- З Кубка України зелено-білі вилетіли на стадії 1/16 фіналу від Буковини (0:1).
- Перший офіційний матч у 2026 році Карпати зіграють 21 лютого (базова дата 17-го туру УПЛ) проти донецького Шахтаря.