УПЛ

Ротань зробив заяву про новачків Полісся: головний тренер житомирського клубу виніс вердикт чотирьом гравцям

Богдан Чернишевський
403
Ліндон Емерллаху. Фото: ФК Полісся
Головний тренер житомирського Полісся Руслан Ротань оцінив підсумки селекційної роботи свого клубу в минуле зимове трансферне вікно 2026 року.

Головний тренер Полісся Руслан Ротань в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» дав оцінку роботі житомирського клубу на трансферному ринку минулої зими.

Ротань вважає, що косовський півзахисник Ліндон Емерллаху зумів швидко адаптуватися в Поліссі. У той же час він підкреслив, що висновки краще робити в кінці сезону. 

«Ну, я думаю, що висновки треба робити наприкінці чемпіонату. Так, Емерллаху адаптувався доволі швидко. Це видно по його інтелекту на полі».

Також він оцінив і трьох інших «зимових» новачків житомирського клубу:

  • косовського захисника Іліра Краснічі;
  • хавбека Олега Федора;
  • нападника Ігоря Краснопіра. 

«При цьому я вважаю, що й інші наші зимові новачки Ілір Краснічі, Ігор Краснопір та Олег Федор дуже класно інтегрувалися у гру та колектив. Це важливі гравці для команди».

Тренер відзначив високі ігрові характеристики чотирьох вищеназваних футболістів, їхні людські якості та професійний підхід до справи. Ротань висловив упевненість, що вони зможуть приносити користь у довгостроковій перспективі. 

«Вони володіють ігровими характеристиками, що підходять під стиль Полісся, нас влаштовують їхні людські якості, а також імпонує велике бажання щодня працювати на тренуваннях та покращуватися. Це для нас найголовніше. Тому я впевнений, що в хлопців усе вийде, і вони допоможуть у подальшій боротьбі».

  • Полісся наразі посідає третє місце в УПЛ з 42 очками в 21 матчі.
  • 5 квітня о 18:00 «вовки» приймуть Верес (Рівне).
Реклама
9.9
150000 грн за депозит
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри