УПЛ

Розгром, пенальті, п’ять голів: Шахтар провів феєричний дебютний матч нового сезону

Переглядів 20846
Данило Моісеєнков
8 голосів
Футболісти Шахтаря. Фото: ФК Шахтар
Шахтар провів свій перший передсезонний поєдинок цього літа – проти Сараєво у Словенії. Команда Маріно Пушича здобула впевнену перемогу над суперником.

У суботу, 29 червня, Шахтар у Словенії провів матч проти Сараєво в рамках передсезонної підготовки. Донеччани обіграли четверту боснійську команду минулого сезону з рахунком 4:1.

Відзначимо, що ця зустріч стала для команди Маріно Пушича першою в новій кампанії.

Вже на 12-й хвилині Данило Сікан відкрив рахунок, а трохи пізніше голом відзначився й Дмитро Криськів.

Не вдалось завантажити відео.

Сараєво на початку другого тайму зуміло скоротити відставання завдяки результативному удару Ельдара Мехмедовича.

Проте після цього Шахтар забив ще двічі. Спочатку Лассіна Траоре реалізував пенальті, а потім відзначився Егіналду.

Товариський матч.

Шахтар – Сараєво – 4:1

Голи: Сікан (12'), Криськів (32'), Траоре (пенальті – 67'), Егіналду (84') – Мехмедович (51')

• Нагадаємо, що в минулому сезоні Шахтар став чемпіоном України, а також виграв Кубок країни.
  • В новій кампанії донецька команда зіграє в Лізі чемпіонів. Це єдина українська команда, якій гарантована участь в основному етапі єврокубку.